" />

Як ми працюємо

Наша компанія пропонує юридичним особам, найсучасніші і якісні митні послуги, оформлення імпорту (ввезення) та експорту (вивезення) товарів та вантажів.Наші митні послуги мають такі відмінні риси: оперативність, увага до клієнта, компетентність, розвинена мережа власних філій.

СХЕМА РОБОТИ

Клієнт звертається до митного агента. Шляхом формування заявки з сайту, телефонного дзвінка чи іншого звернення, в якому вказана суть майбутнього завдання. Дуже добре, якщо до заявки додається якась наявна попередня документація або докладний опис вантажу.

Після первинної обробки заявки консультант обговорює з клієнтом найбільш оптимальні логістичні маршрути транспортування вантажу і визначає митну процедуру (режим). Інформує про можливості нашої компанії здійснити доставку вантажу, оформлення дозвільної документації (сертифікація, експертизи і. Т. Д.) І митному оформленні по шляху проходження. Інформує про вартість наших послуг, необхідних документах для ввезення / вивезення товару.Укладання договорів на надання послуг з митного оформлення імпорту / експорту, сертифікації та послуг з доставки вантажу.

Надає консультаційну допомогу в складанні зовнішньоторговельного договору. Здійснює обробку документів клієнта і перевірку на відповідність законодавству України. Здійснює підбір кодів УКТЗЕД. Розробляє і погоджує з митними органами оптимальні схеми процесу митного оформлення імпорту / експорту. Здійснює розрахунок митних платежів та їх оплату.

Подає документи до митних органів відповідно до заявленого митного режиму (в тому числі і за схемою попереднього декларування). Здійснює електронне декларування товарів. В окремих випадках, обумовлених законодавством, здійснює огляд вантажу. Здійснює прийом т/з з вантажем на митному посту При необхідності організовує зберігання і обробку вантажу. Здійснює контроль митних платежів і випуску товарів.

Передача клієнтові повного пакету документів для бухгалтерської звітності по даній поставці та документів, що засвідчують легальність ввезення відповідно до законодавства України. Оплачує рахунки за фактично надані послуги.