" />
our

ЛОГІСТИКА ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

ЛОГІСТИКА ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Послуги міжнародних автомобільних перевезень транспортом від СМАРТ БРОК

Як правило, міжнародне перевезення вантажів автомобільним транспортом є невід’ємною складовою транспортної логістики. На сьогоднішній день найбільш затребуваними з точки зору доставки вантажів з країн Європи є Польща, Іспанія, Чехія, Італія, Німеччина.  Співпраця з самими економічно перспективними країнами вимагає особливої уваги і серйозного підходу до вибору партнерів. Але це ні в якому разі не повинно вас зупиняти на півдорозі. Успішному бізнесу – великі можливості, а з їх реалізацією ми допоможемо.

Які проблеми можуть виникнути:

По-перше, існує стандартний список документації, який необхідно якісно підготувати та надати митним органам  для митного оформлення і доставки вантажів з Европи,

По-друге, співробітники митниці мають право запросити будь-які інші довідки. В результаті замовник втрачає час, гроші і терпіння. Паперова тяганина може звести нанівець всі зусилля по максимально швидкій доставці.

Саме тому міжнародні вантажоперевезення взагалі та вантажі зокрема – не просто доставка з пункту А в пункт В, це професіоналізм та вміння миттєво знаходити рішення проблем в проміжному пункті під назвою «Митниця».

Чим можемо допомогти?

Наш колектив  завжди намагається врахувати всі особливості конкретного транспортування. І зробити все від нього залежне, щоб вантаж потрапив до адресата цілим, неушкодженим і в заздалегідь обумовлені терміни. Вибираючи нас для експедиції своїх вантажів, ви можете бути спокійними за їх збереження, і повністю присвятити себе своєму основному бізнесу.

Готові  надати для транспортування вантажів автотранспорт будь-якого класу – від великогабаритних до невеликих транспортних засобів.

Якщо вам необхідно перевезти небезпечний вантаж, до ваших послуг автотранспорт, обладнаний спеціальними ADR-комплектами.

Для транспортування негабаритних і великовагових вантажів ми завжди готові надати рухомий склад, фури та рефрижератори.

Чому саме ми?

Вибираючи нас як логістичного оператора, Ви купуєте:

 • Пропозицію альтернативних варіантів вирішення Ваших логістичних завдань;
 • Шлях до передбачуваності митного оформлення в Україні;
 • Розробку оптимального маршруту;
 • Супровід і конвоювання вантажів;
 • Страхування вантажів;
 • Відстеження вантажів при транспортуванні, з наданням даних про місцезнаходження; вантажу на конкретну дату;
 • Оформлення (CMR, Carnet-TIR, T-1, EX-1 і т.д.);
 • Узгодження термінів і деталей відвантаження з відправником.
 • Оцінку можливих ризиків;
 • Оптимізація витрат з доставки товару
 • Повну конфіденційність щодо довіреної нам інформації.

Ми не гарантуємо чудес: дорога без перешкод і зупинок можлива тільки в казці про килим-літак. Ми гарантуємо стабільний рух ваших товарів та шаших послуг, оперативну доставку вантажів, яке на ділі означає наступне:

 • наші співробітники постійно працюють з митними органами;
 • наші співробітники своєчасно дізнаються та повідомляють клієнта про всі зміни законодавтсва,  митної справи та логістики;
 • наші співробітники вивчають всі можливі варіанти вирішення стандартних проблем і ніколи не кидають замовника наодинці з заплутаною системою митного оформлення.

Смарт Брок  – це завжди найсвіжіша інформація при мінливому законодавстві. Ми вчасно попередимо про нові ризики або можливості.

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, надати більш детальну інформацію і особисто зустрітися з Вами. Ми переконані в доцільності і в вигоді довгострокового партнерства.

За оформлення та реалізацію вантажоперевезень відповідає наш професіоналізм. За вирішення виникаючих на шляху проблем відповідає більш, ніж десятирічний досвід переміщень вантажів між Україною та Европою. Цілодобові потоки товарів необхідно належним чином контролювати. Цим легко пояснюється завантаженість митниці, її підвищені вимоги і необхідність звітувати буквально за кожен крок.

ЛОГІСТИКА ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ

Послуги

Вибираючи нас для експедиції своїх вантажів, ви можете бути спокійними за їх збереження, і повністю присвятити себе своєму основному бізнесу.