" />
our

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Юридичний супровід зовнішньоекономічної діяльності

Кожен учасник зовнішньоекономічної діяльності неминуче стикається з різними труднощами, починаючи від укладення міжнародних договорів, що мають певну специфіку, і закінчуючи вирішенням різних правових колізій, в тому числі і в області митного законодавства. Найчастіше тільки висококваліфікованому юристу під силу впоратися з проблемами, що виникають.

Особливості юридичного супроводу ЗЕД

Виходячи на закордонні ринки, учасник ЗЕД обов’язково повинен розуміти, що законодавства країн, де працюють його партнери, відрізняються від українського. Ігнорування або недостатня увага цій обставині може серйозно зашкодити бізнесу і успішної діяльності за кордоном. Високопрофесійний юридичний супровід під час здійснення ЗЕД, а також знання всіх нюансів законодавчих та митних норм країни-партнера – це найбільш дієвий інструмент для успішного ведення зовнішньоекономічної діяльності, адже, навіть самий незначний, на перший погляд нюанс  може обернутися серйозною проблемою.

У яких питаннях може допомогти юридичний супровід ЗЕД

Перелік питань, які вимагають ретельного юридичного супроводу кваліфікованими фахівцями з великим досвідом є досить великий. Юристи нашої компанії нададуть вам професійну підтримку, грамотну і висококваліфіковану допомогу з широким переліком послуг.

Більшість питань пов’язано з правильним оформленням вантажів, сплати митних платежів, зборів документів. Наприклад, якщо вантаж виявився затриманий на митниці, то через деякий час його перебування на митниці, якщо ви вчасно його не отримали, відбувається щоденне нарахування платежів за його простій на кордоні. Щоб не потрапити в подібну ситуацію, необхідно заздалегідь підготуватися до прийому вантажу. Підготувати документи для митниці потрібно не тільки Вам, але і відправнику.

Наші фахівці надають консультації, щодо правильного оформлення митних документів, з питань нарахування та сплати митних платежів відповідно до Митного кодексу України, а також відповідно до законодавства іноземних держав з питань відправлення та оформлення вантажів, страхування вантажів, міжнародних авіа та морських перевезень, а також такі юридичні послуги як:

  • Правова експертиза, супровід та розробка зовнішньоекономічних та інших господарських договорів;
  • Аналіз існуючих бізнес-схем на відповідність чинному законодавству;
  • Складання листів, звернень, скарг і претензій на адресу державних органів, комерційних організацій;
  • Усні чи письмові юридичні консультації в галузі митної справи, а також міжнародного та національного права ;
  • Письмове і / або усне консультування резидентів і нерезидентів України з питань зовнішньоекономічної діяльності
  • Представництво інтересів в державних органах, в судах під час вирішення спорів, з контрагента під час ведення переговорів та досудового;
  • Юридична підтримка при підготовці документів, що мають відношення до зовнішньоекономічними угодами;

service-014-1 service-013-1 service-011-1 service-010-1 service-012-1 service-009-1

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Послуги

Юристи нашої компанії нададуть вам професійну підтримку, грамотну і висококваліфіковану допомогу з широким переліком послуг.